Piana kanadyjska ? czyli….

Zostań wykonawcą    //    Znajdź wykonawce

Piana kanadyjska ? czyli….

Piana kanadyjska ? Sprawdź , szukaj, dopytuj ... 

Wielu z inwestorów szukając dobrych jakościowo produktów przegląda oferty różnych dystrybutorów i nie zawsze trafia na to czego naprawdę oczekują.

Chęć szybkiego i nieuczciwego zarobku popycha niektóre firmy w kopiowanie rozwiązań najlepszych produktów w celu osiągnięcia korzyści materialnych.

Niestety ani amerykańska, ani kanadyjska flaga na beczkach nie świadczy o pochodzeniu produktów. Kolorowe beczki ubrane w kolorowy marketing wprowadzają klienta w błąd, klienta szukającego jakości a nie produktów niewiadomego pochodzenia.

Firma Demilec od wielu lat produkując i doskonaląc swoje produkty jest obiektem częstego kopiowania przez nieuczciwych sprzedawców lub dystrybutorów produktów nieznanego pochodzenia.

Naszym zadaniem jest uświadomienie klientom wpisującym w wyszukiwarkę słowo " piana kanadyjska "  lub  " piana amerykańska " co tak naprawdę kryje się za tymi zapytaniami.

Posiadamy dwie fabryki zarówno w USA jak i w Kandzie. To nie wirtualne siedziby nie mające nic wspólnego z produkcją poliuretanów. To zakłady przemysłowe w których produkujemy wszystkie nasze produkty od pian otwarto komórkowych, poprzez piany zamknięto komórkowe do powłok elastomerowych i polimocznikowych.

To obiekty, które inwestor może namierzyć za pomocą takich narzędzi jak google maps, jak również możesz odwiedzić osobiście.

 

Piszemy to dlatego aby klient zadający zapytanie " piana kanadyjska " , "piana amerykańska" dostał naprawdę to co oczekuje czyli jakość, pewność, bezpieczeństwo a nie produkty tak naprawdę nieznanego pochodzenia, nie posiadające wymaganej dokumentacji lub wydaną dokumentację wirtualną opartą o wirtualne fabryki.

W celu sprawdzenia produktów firmy Demilec zapraszamy na stronę testową

www. test.demilec.org w celu weryfikacji pochodzenia pian, które trafiają na Państwa inwestycje.

Co zrobić aby dostać produkt, którego szukasz:

  1. Sprawdź dokumentację produktu
  2. Sprawdź dostawcę produktów
  3. Sprawdź wizualnie fabrykę produktów, żądaj podania adresu skorzystaj z google maps
  4. Sprawdź wiarygodność produktów poprzez portale branżowe www.ppin.pl, www.pu-online.pl
  5. Jeśli trafiają do Ciebie produkty Demileca sprawdź ich wiarygodność na www.test.demilec.org
  6. Znajdź autoryzowanego wykonawcę firmy.
Share via:

Comments are closed.

DARMOWA WYCENA