Modernizacja / Przebudowa

Zostań wykonawcą    //    Znajdź wykonawce

Ocieplenia poliuretanem sprawdź czy warto zmodernizować twój budynek i zastosować do ocieplenia pianki poliuretanowe Demilec.

ocieplenia poliuretanem

Pragniemy umożliwić Ci oszczędność poprzez obniżenie rachunków za energię, jednocześnie podnosząc jakość powietrza oraz wygodę Twojego domu. Ta strona ma udzielić informacji i wskazówek pomocnych przy modernizacji Twojego domu z zastosowaniem izolacyjnej pianki natryskowej firmy Demilec. Pozwól nam pomóc i usunąć żądło z rachunków za energię, ponieważ oszczędzanie pieniędzy jest słodkie jak miód.

Nie zadowalaj się samą wartością oporów cieplnych (współczynniki R/U itp.), kiedy możesz osiągnąć całkowity komfort i oszczędzić energię w tym samym czasie!

Zewnętrzna strona Twojego domu nazywana jest „kopertą budynku”. Według Departamentu Energetyki, do 40% strat energii w Twoim domu spowodowane jest przenikaniem przez nią powietrza. Koperta budynku jest systemem komponentów tworzących barierę, która zabezpiecza przed niekontrolowanym ruchem ciepła, powietrza i wilgoci. To samo powietrze, które wnika do Twojego domu, przynosi ze sobą zewnętrzne zanieczyszczenia w postaci kurzu, pyłków lub pleśni.

Poziom komfortu i wydajności Twojego domu nie wynika wyłącznie z wartości oporów cieplnych R izolacji. Prawdziwy komfort oraz wydajność są również mierzone możliwościami domu związanymi z regulacją ruchów powietrza, wilgocią, jakością powietrza, dźwiękiem oraz wydajnością energetyczną.

Modernizacja Twojego domu za pomocą pianki natryskowej firmy Demilec, zapewnia opłacalną i lekką masę uszczelniającą oraz izolację, która kontroluje cyrkulację mas powietrza, obieg ciepła oraz przenikanie wilgoci. Wszystko to jednocześnie! Nasze pianki natryskowe gwarantują niezawodne wartości oporu cieplnego R w najbardziej ekstremalnych warunkach, zabezpieczając Twój dom przed utratą lub zbytnim przyrostem ciepła.

Tłumienie dźwięku

Hałas z zewnątrz przedostaje się do Twojego domu najczęściej przez nieszczelności w kopercie budynku. Pianka natryskowa uszczelnia szczeliny, uniemożliwiając dźwiękom wędrowanie z powietrzem. Jak możesz zauważyć, pianka natryskowa firmy Demilec przyczyni się nie tylko do obniżania Twoich rachunków za energię, ale również dostarcza o wiele więcej korzyści i powodów do zastosowania jej przy modernizacji Twojego domu. Zacznij oszczędzać już dzisiaj bowiem ocieplenia poliuretanem zwracają się już od pierwszego dnia użytkowania.

DARMOWA WYCENA