Izolacja pianką dlaczego ?

Zostań wykonawcą    //    Znajdź wykonawce

Izolacja pianką pozwoli Ci obniżyć rachunki za ogrzewanie nawet o 40%. Na co wydasz zaoszczędzone pieniądze ?

izolacja pianką poliuretanową demilec

Każdy właściciel budynku zdaje sobie sprawę, jak niezwykle istotnym jego elementem jest odpowiednia izolacja. Przez bardzo długi okres wata szklana oraz styropian dominowały w budownictwie, skutecznie wypierając inne termoizolatory. Jednak wraz z rozwojem technologii i coraz większymi kosztami za energię zaczęto poszukiwać nowocześniejszych rozwiązań, które nie kosztowałaby właścicieli obiektów tysięcy złotych strat w skali roku.

Idealna izolacja pianką dla twojego domu to system oparty na piance otwarto komórkowej Sealection 500 oraz zamknięto komórkowej Heatlok Soy 240 która produkowana jest przez firmę Demilec, nasza firmą jest jednym z liderów branży. Natrysk pianki PUR to izolacja natryskiwana przy użyciu specjalistycznego sprzętu składa się ona z dwóch komponentów (poliol oraz izocyjanin) które rozpyla się przy użyciu wysokiego ciśnienia. Po rozpylaniu pianka poliuretanowa powiększa swoją objętość oraz zastyga tworząc szczelną warstwę izolacji która nie posiada łączeń.

Izolacja pianką poliuretanową to obecnie najbardziej wydajny materiał stosowany w budownictwie na całym świecie. Dzięki niesamowitym parametrom oraz przystępnej cenie, pianka zdobywa coraz szersze grono zadowolonych klientów.

 

Dlaczego natryskowa izolacja pianką to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego domu?

  • Ponieważ to znaczna oszczędność na kosztach ogrzewania i klimatyzacji.
  • Izolacja pianką poliuretanowa stworzy barierę powietrzną, która ochroni przed wnikaniem wilgoci z zewnątrz i nieklimatyzowanego powietrza.
  • Zapewni komfort użytkownikom budynku w postaci cichego wnętrza o czystym powietrzu, pozbawionym kurzu, pyłków i innych zanieczyszczeń.
  • Pianka poliuretanowa to niezawodny materiał izolacyjny, który od lat znajduje zastosowanie w obiektach mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych.
  • Przewyższa tradycyjne termoizolatory właściwościami uszczelniającymi – pianka natryskowa dociera do każdej szczeliny oraz pęknięcia w Twoim dachu i ścianach i dokładnie je wypełnia.
  • Już teraz sięgnij po izolację pianką, która pozwoli zaoszczędzić Twoje pieniądze!
  • Skontaktuj się z naszymi doradcami – przekonamy Cię, że Demilec to najlepsza opcja przy budowie lub remoncie domu oraz pomożemy Ci znaleźć Autoryzowanego Wykonawcę w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Formularz szybkiej wyceny - Bez zobowiązań !

DARMOWA WYCENA