Dla architektów

Zostań wykonawcą    //    Znajdź wykonawce

Wskazówki dla architektów. Zadaniem Demilec jest, zwiększanie efektywności energetycznej konstrukcji oraz domów

demilec dla architektow

Robimy co w naszej mocy, aby oferowane przez nasz produkty były tworzone i testowane tak, by spełniać, a nawet wykraczać poza standardy przemysłowe, o czym zaświadczają opinie niezależnych instytucji zewnętrznych (np. Warnock Hersey, ICC-ES, Green Guard NAHB National Green Building Standard).

Pianki Poliuretanowe Demilec tworzą skuteczną barierę powietrzną oraz odznaczają się wysoką wartością oporu cieplnego R, dzięki czemu izolacja zwiększa wydajność energetyczną wszystkich typów budynków. Linia produktów zamknięto-komórkowych Heatlok to pianki o średniej gęstości, które pozytywnie wpływają na strukturalną integralność ścian.

W przypadku gamy pianek o niskiej gęstości i strukturze otwarto komórkowej, powstała izolacja posiada ogromny potencjał w zakresie wygłuszania niepożądanych dźwięków. Oprócz wymienionych zalet nasze produkty w znacznym stopniu zwiększają energooszczędność przy rozmaitych rodzajach montażu (Wall Energy Rating). Technologia Demilec to gwarancja doskonałej wydajności w zakresie kontrolowania wilgoci oraz jednolita bariera i powłoka drenująca, która znacząco usprawni działanie i trwałość Twojego budynku.

DARMOWA WYCENA