Dlaczego Demilec

Zostań wykonawcą    //    Znajdź wykonawce

Demilec to producent pian poliuretanowych jeśli zapytasz dlaczego nas wybrać odpowiemy, że to proste razem z nami stworzysz zdrowy, bezpieczny i oszczędny dom.

Dlaczego Demilec ? Ponieważ to czołowy producent pian poliuretanowych

Demilec to czołowy producent pian poliuretanowych. Dzięki zdobytym przez 30 lat wiedzy i doświadczeniu dostarczamy Państwu produktów i usług najwyższej jakości.

Demilec organizuje szkolenia i certyfikuje wykonawców i instalatorów, którzy realizują izolacje w technologii natryskowej z wykorzystaniem naszego asortymentu. W celu ochrony jakości naszych wyrobów oraz zadowolenia konsumentów wprowadziliśmy specjalny program InSEAL-Right, w którym odwiedzamy losowe miejsca wykonywania robót i upewniamy się, czy nasze produkty są należycie stosowane.

Produkty firmy Demilec zyskały aprobatę wielu liczących się organizacji, m.in. US Green Building Council, GREENGUARD dla Dzieci i Szkół, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów). Mając na względzie oszczędność, zdrowie i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny, jak również dbałość o środowisko naturalne, oferujemy Ci najlepszego gatunku produkty do izolacji Twojego wnętrza.

natrysk izolacji

Szybkie w aplikacji

Termoizolację wykonuje się przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń wysokociśnieniowych. Dziennie można zaizolować do 250m2 poddasza. Dużym plusem systemów natryskowych jest szybka termoizolacja i bezspoinowa hydroizolacja jak również możliwośc natrysku pianki poliuretanowej na stare podłoże bez jego wcześniejszego usuwania.


oszczędna izolacja

Przyjazne środowisku

Izolacja pianką poliuretanową nie posiada zapachy, ogranicza napływ kurzu i alergenów, nie pytli i nie wydziela szkodliwych substancji niszczących warstwę ozonową. Pianka poliuretanowa to również materiał odporny na pleśn, rozrost grzybów i szkodniki dla których nie stanowi żadnych wartości odżywczych.


oszczędna izolacja natryskowa

Obniżają rachunki

Oszczędność płynąca z wykonania izolacji natryskowej pianką poliuretanową dochodzi do nawet 50% kosztów ogrzewania i klimatyzacji budynku. Efektywność izolacji powoduje, że początkowy koszt ocieplenia zwraca się dużo szybciej niż w przypadku zastosowania innych metod ocieplenia.


cicha izolacja natryskowa

Zapewniają ciszę

Ciepłe i ciche domowe otoczenie to podstawa komfortu dzisiejszych czterech kątów. Dzięki zastosowaniu izolacji natryskowej pianką poliuretanową możemy cieszyć się nie tylko ciepłem, ale również ciszą gdyż stanowi ona również izolacje akustyczną ograniczając hałas z zewnątrz do minimum.

DARMOWA WYCENA