O firmie Demilec

Zostań wykonawcą    //    Znajdź wykonawce

Demilec to najwyższa amerykańska jakość dostępna na całym świecie, również w Polsce.

Demilec - Amerykańska jakość

Od ponad 30 lat kontynuujemy prace nad udoskonalaniem naszych produktów tak, by stanowiły one doskonałe rozwiązanie w coraz ważniejszej kwestii oszczędnego użytkowania energii. SEALECTION 500, Agribalance, HEATLOK SOY i wiele innych profesjonalnych wyrobów naszego autorstwa wytwarzane są w licznych zakładach produkcyjnych położonych na terenie amerykańskiego miasta Arlington w stanie Teksas. Nasza działalność jest korzystna dla kondycji gospodarczej dzięki opracowywaniu budowlanych materiałów energooszczędnych mających zastosowanie na całym świecie.

Stosowanie produktów Demilec do izolacji domów i innych budynków wpływa na zwiększenie ich sprawności energetycznej wskutek wysokich wartości R, zapewniając szczelną barierę powietrzną.

Jako firma przykładamy dużą wagę do aspektów ekologicznych w procesie wytwarzania naszych produktów – korzystamy z materiałów w postaci surowców pozyskanych z recyklingu oraz surowców wtórnych naturalnych dostępnych na rynku. Dla przykładu, jako składnika do wytworzenia piany zamknięto-komórkowej HEATLOK SOY użyliśmy przeszło 12 milionów przetworzonych plastikowych butelek. Z kolei w przypadku SEALECTION 500, pianki o strukturze otwarto-komórkowej, wyłącznym środkiem spieniającym jest woda. Także przy innych produktach, z linii SEALECTION Agribalance oraz HEATLOK SOY, korzystamy z jednych z najbardziej odnawialnych surowców naturalnych.

Główny trzon naszej oferty stanowią izolacyjne pianki natryskowe, lecz produkujemy także ponad 200 rozmaitych artykułów z poliuretanu dla różnych gałęzi przemysłu i innych przedsiębiorstw.

IZOLACJE DLA BUDOWNICTWA

demilec izolacje dla budownictwa

Doskonała wydajność i oszczędność energii, zapewniając zwrot kosztów z inwestycji dla architektów, konstruktorów, wykonawców i właścicieli domów, co czyni go idealnym wyborem.

IZOLACJE DLA ROLNICTWA

demilec izolacje dla rolnictwa

Produkty zostały opracowane do użytku na fermach drobiu, oborach, stadninach koni i do innych zastosowań rolniczych, gdzie wymagana jest wysoka wydajność przy niższy kosztach.

IZOLACJE DLA PRZEMYSŁU

demilec izolacje dla przemysłu

Dobra i solidna izolacja budynków przemysłowych ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia kosztów ogrzewania zimą i chłodzenia latem. Oferujemy izolacjie magazynów, zbiorniki i innych.

POWŁOKI DLA MOTORYZACJI

demilec powłoki dla motoryzacji

Wysokiej jakości powłoki elastomerowe szybko utwardzalne i mające zastosowanie przez cały rok. Powłoki te nakładane są natryskowo chroniąc przed korozją i czynnikami chemicznymi.

DARMOWA WYCENA