Izolacja ścian pianką pur

Zostań wykonawcą    //    Znajdź wykonawce

Opracowane przez firmę Demilec izolacja ścian z zastosowaniem systemów natryskowych które odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami uszczelniającymi oraz wysokimi wartościami oporu cieplnego R, co przekłada się na polepszenie wydajności energetycznej każdego typu budynku.

izolacja ścian zewnątrz - heatlok soy

Heatlok Soy, natryskowa izolacja zamknięto komórkowa o średniej gęstości wpływa pozytywnie na strukturalną integralność ścian, a tym samym konstrukcję całego budynku. Natomiast izolacja natryskowa o niskiej gęstości i otwarto komórkowej strukturze jaką jest Sealection 500 dodatkowo wykazuje właściwości w zakresie tłumienia dźwięków. Oprócz wymienionych korzyści naszych materiałów, na wyróżnienie zasługuje także polepszenie parametrów energooszczędności całej konstrukcji (Wall Energy Rating). Technologie izolacji natryskowych Demilec (USA) są gwarancją wzorcowego działania w zakresie kontroli wilgoci oraz utworzenia jednolitych barier oraz warstw drenujących.

Izolacja akustyczna - wyciszanie pomieszczeń

izolacja ścian wewnątrz - sealection 500

Zwykle to koperta budynku, a właściwie jej nieszczelności odpowiedzialne są za przenikanie dźwięków z zewnątrz do środka budynku. Poliuretanowa pianka natryskowa doskonale sprawdza się przy wypełnianiu wszelakich szczelin, dzięki czemu dźwięki tracą drogę dojścia wraz z powietrzem do wnętrza Twojego domu. Co więcej, same otwarte komórki, z których zbudowane są piany typu Sealection Agribalance czy Sealection 500 działają jako efektywna bariera przed hałasem. Systemy Demilec (USA) nie tylko sprawią, że koszty energii zostaną zredukowane, lecz także dostarczą wielu innych korzyści, tak ważnych przy budowie lub remoncie domu. Sięgnij po nasze produkty i już dziś pozwól sobie i swoim bliskim na komfort i oszczędność.

Izolacja ścian do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego

  • Możliwość nakładania wielu kontrolowanych warstw pianki podczas jednej aplikacji
  • Gwarancja oporu cieplnego R o wartości do 7,4 na 2,5 cm
  • Bardzo dobra przyczepność do powszechnie stosowanych w budownictwie podłoży – drewna, metalu, folii, betonu, itd.
  • Zgodność produktów z obowiązującymi wymogami oraz pomyślne przejście testów ogniowych

DARMOWA WYCENA