Izolacja fundamentów

Zostań wykonawcą    //    Znajdź wykonawce

Pianka poliuretanowa Heatlok Soy to najlepsza dostępna izolacja fundamentów.

izolacja fundamentów demilec

Stanowiący bazę Twojego domu fundament wymaga niezwykle starannego wykonania izolacji, tak by cała konstrukcja mogła działać w sposób poprawny i efektywny. Hydroizolacje fundamentów zrealizowane w nieodpowiedni sposób mogą przynieść wiele negatywnych skutków. Wspomnieć należy między innymi o braku bariery, która chroniłaby przed przenikaniem wilgoci przez warstwę izolacyjną, a która prowadzi do rozwoju grzybów i pleśni na ścianach. Innymi przykrymi następstwami źle działającej hydroizolacji fundamentów jest też osłabienie konstrukcji obiektu, niszczenie ścian, obniżona efektywność termiczna, etc.

Jeśli zależy nam, by trwała i solidna konstrukcja fundamentów domu lub każdego innego obiektu nie została osłabiona przez wilgoć czy inne szkodliwe uwarunkowania środowiskowe, konieczny jest skrupulatny wybór materiału izolacyjnego o odpowiednich parametrach, w szczególności przeciwwilgociowych i termoizolacyjnych, oraz o dużej odporności na środki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne.

Natryskowa izolacja fundamentów z zastosowaniem zamknięto-komórkowej piany poliuretanowej Heatlok Soy 240 razem z polimocznikiem Maxguard to optymalne zabezpieczenie Twoich fundamentów przed wilgocią, które zapewnia niesamowitą szczelność. Równie ważna jest łatwość samej aplikacji – systemu nie trzeba mocować, co pozwala w znacznym stopniu na skrócenie czasu realizacji prac. Ponadto, nasze produkty wykazują bardzo dobrą przyczepność podczas aplikowania natryskowego i dzięki temu tworzą spójną i wytrzymałą na zewnętrzne czynniki warstwę, która korzystnie wpływa na konstrukcję fundamentów.

Izolacja fundamentów pianką PUR – zalety:

  • Hydroizolacja – doskonałe zabezpieczenie przed wodą, śniegiem, ściekami, itd.
  • Szczelna, ciągła i złączona z podłożem powłoka bez spoin
  • Niezachwiane parametry fizyczne i chemiczne w zróżnicowanych temperaturach
  • Uzyskanie różnych faktur powierzchni – chropowatej, gładkiej
  • Idealne przyleganie do różnych powierzchni budowlanych (m.in. betonu, papy, metalu, tworzyw sztucznych, styropianu, pianki poliuretanowej)

DARMOWA WYCENA